حمايت ازطرح‎های بوم‎گردی و گردشگری در راستای اقتصاد مقاومتی در گلستان

مدیر صندوق کارآفرینی امید گلستان گفت: اجرا و حمایت از طرح‎های بوم‎گردی و گردشگری در استان، از برنامه‎های مهم اقتصاد مقاومتی صندوق کارآفرینی امید گلستان است.

اقتصاد مقاومتی 1

به گزارش سايت اميد(پديده)مينودشت از خبرگزاری تسنیم ، حسن پهلوری صبح امروز در جمع خبرنگاران درباره حمایت از طرح‌های اقتصاد مقاومتی در استان اظهار داشت: از طرح‎های حوزه طراحی، برندسازی و بازاریابی به‌ویژه در صنایع دستی حمایت خواهیم کرد و همچنین حمایت از طرح‎های بوم‎گردی و گردشگری جزء برنامه‎های اقتصاد مقاومتی صندوق است.

وی بر لزوم توانمندسازی روستاها و حمایت از طرح‎های روستایی تاکید کرد و گفت: یکی دیگر از برنامه‎های صندوق پیگیری ایجاد فضای مناسب برای بازار فروش محصولات خانگی است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گلستان ایجاد بازارچه مرزی در منطقه آزاد اینچه‎برون را از دیگر برنامه‎های در حال اجرای اقتصاد مقاومتی صندوق دانست و از تصویب و پرداخت تسهیلات به دو طرح اشتغال روستایی و غیرمشارکتی در مناطق روستایی و محروم استان خبر داد.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اجرایی‌کردن اقتصاد مقاومتی، گفت: در اقتصاد مقاومتی باید حوزه های فشار را تشخیص دهیم و آنها را تبدیل به فرصت کنیم که به‌صورت قطعی این مهم، با باور و مشارکت همگانی و اعمال مدیریت‌های مدبرانه وعقلایی محقق می‌شود.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گلستان تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی بر کاهش وابستگی‌ها و مزیت‌های تولید داخل و خوداتکایی تاکید دارد و صندوق کارآفرینی امید این موضوعات را از اهداف و استراتژی‌های اصلی خود می‌داند که تلاش داریم بتوانیم آن را با سرعت و دقت و با کیفیت محقق کنیم.

حمايت-ازطرح‎های-بوم‎گردی-و-گردشگری-در-راستای-اقتصاد-مقاومتی-در-گلستان