اگر اعتبار آسفالت 10 کیلومتر جاده روستایی را به من بدهند تا پایان سال یک میلیون مسافر به گلستان می آورم

مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری گلستان با انتقاد از بودجه کم این سازمان گفت : اگر اعتبار آسفالت 10 کیلومتر جاده روستایی را به من بدهند تا پایان سال یک میلیون مسافر به گلستان می آورم .

به گزارش سایت امید(پدیده)مینودشت از گلستان ما ؛ ابراهیم کریمی مدیرکل سازمان گردشگری و میراث فرهنگی استان گلستان صبح امروز شنبه 29 خردادماه در جلسه شورای اداری استان گلستان گفت: سال 94 بیش ازدومیلیون دلار صادرات در بخش تولید صنایع دستی در استان داشته ایم.

مدیرکل سازمان گردشگری گلستان گفت: در برنامه های این سازمان ،  ایجاد مراکزتخصصی و بازارچه های صنایع دستی در شهرستان های علی آباد و کردکوی قرار دارد و امیدواریم تا پایان سال این برنامه ها را اجرایی کنیم.

وی افزود: باید درنمایشگاه های بین المللی بیشتری حاضر باشیم که این امر لازمه ی بودجه ی بیشتری از سمت استانداری است که متاسفانه این گونه بودجه ها تا به حال در اختیار این سازمان قرار نگرفته است.

کریمی خاطر نشان کرد: در سال جاری 1500 اثر در انتظار ثبت ملی هستند و دیوار دفاعی گرگان در انتظار ثبت جهانی است که با این ثبت گردشگران بیشتری جذب شهرستان گرگان می شوند.

وی در رابطه با جنگل خواری ها در استان اعتراض کرد و اظهار داشت: جنگل های تفریحی در معرض جنگل خواری های گسترده قرار گرفته اند و نیازمند یگان های حفاظتی بیشتری هستند و در حال حاضر اموال فرهنگی استان گلستان در حال غارت هستند که با 30 نفر نمی شود جلوی اینگونه غارت ها را گرفت.

وی درخصوص اعتبارات سازمان گردشگری گفت: اگر اعتبار ایجاد 10 کیلومتر راه شهری به سازمان گردشگری اختصاص داده شود قول می دهم در پایان سال استان گلستان یک میلیون مسافر ثابت را داشته باشد.

اگر-اعتبار-آسفالت-10-کیلومتر-جاده-روستایی-را-به-من-بدهند-تا-پایان-سال-یک-میلیون-مسافر-به-گلستان-می-آورم