بازدید کارکنان اداره میراث فرهنگی مینودشت از خانه سالمندان

مدیر و کارکنان اداره میراث فرهنگی شهرستان مینودشت از خانه سالمندان این شهرستان بازدید کردند.

minookhabar17 10

به گزارش سایت امید(پدیده)مینودشت از" مینوخبر " ، «سید مهدی حسینی» در این بازدید گفت: باید با برنامه ‌ریزی ‌های دقیق و با مشارکت خیرین خدمات‌ دهی به قشر سالمندان در مینودشت افزایش یابد که نیاز است خیرین برای این امر پیشگام باشند.

وی  افزود: یکی از برنامه های میراث فرهنگی شناخت و معرفی آثار هنرمندان است و باید در این زمینه همگان اهتمام ویژه‌ای  داشته باشیم و با دیدن هنرمندان خانه سالمندان شهرستان خداوند را شاکریم که در فصل بهار در بین بزرگان هستیم و دورانپیری  و کهولت، باعث نشده این گنجینه های کشور دست از هنر بردارند.

حسنی با بیان اینکه احترام به والدین از واجبات دینی است، خاطر نشان کرد: نگهداری معدود افرادی که هیچ خانواده و فامیلی ندارند در این مرکز شاید محل اشکال نباشد اما افرادی هستند که فرزند و خانواده دارند و در کمال بی‌مهری به سرای سالمندان سپرده شده‌اند.

«سرایلو» مسئول خانه سالمندان مینودشت هم با تشکر از حضور کارکنان میراث فرهنگی از همشهریان و سایر نهادهای شهرستان هم جهت حضور در این سرا دعوت به عمل آورد.

وی یادآور شد: دوران پیری و کهولت بخشی از زندگی انسان است و همه افراد به این مرحله می‌رسند و باید بدانیم این مرحله از زندگی برای همه افراد وجود دارد.

مدیر خانه سالمندان شهرستان مینودشت در انتها با اشاره به اینکه فرض کنیم به دیدن مادر بزرگ ها و پدر بزرگ های خودمان می رویم، گفت: در سایه قدردانی از زحمات پدر و مادر است که شامل لطف الهی می‌شویم.

بازدید-کارکنان-اداره-میراث-فرهنگی-مینودشت-از-خانه-سالمندان