مشکلات اقتصادی استان با توسعه گردشگری مرتفع می شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان با اشاره به پتانسیل هایی بی نظیر استان گلستان در حوزه گردشگری بر رفع مشکلات اقتصادی با توسعه صنعت گردشگردی و توریست تاکید کرد

 مشکلات اقتصادی استان با توسعه گردشگری مرتفع می شود

به گزارش سایت امید(پدیده)مینودشت از خبرگزاری کاسپین ، علی اصغر طهماسبی در گفت و گو با خبرنگاران استان گلستان پیرامون خدمات رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی با اشاره به پتانسیل های بی نظیر و متعدد استان گلستان در حوزه گردشگری و توریست اظهار کرد: اگر بتوانیم در این حوزه موفق عمل کنیم بسیاری از مشکلات اقتصادی استان نیز در سایه مسائل توریستی مرتفع خواهد شد.

 وی با بیان اینکه ارائه خدمات به مساران نوروزی در استان گلستان با تمام قوت درحال پیگیری و اجراست افزود: در این مسیر از همه ظرفیت های ادارات و دستگاههای مختلف استفاده می کنیم تا افراد وارد شده در استان گلستان خاطره ای بسیار خوب از این استان به یادگار ببرند.

 معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان با تاکید بر هزینه های خاکستری و غیر قابل مشاهده خدمات رسانی به سفرهای نوروزی خاطرنشان کرد: از همه مسئولان و اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر در نوروز در سطح استان گلستان تشکر ویژه می کنم زیرا شاهد تلاشهای بی دریغ این عزیزان در طول این روزها بوده ام.

 طهماسبی با اشاره به اینکه وجود هرگونه نا امنی در استان خاطره‌ای تلخ و تصویری منفی و ناشایست برای مسافران به جا می‌گذارد اضافه کرد: باید در چارچوب کار خود آموزش، فرهنگسازی و تبلیغات را سرلوحه کار قرارداده و در کنار کارهای اجرایی، آموزش و تبلیغات را نیز در نظر بگیریم که در این بخش رسانه ملی نقشی اساسی دارد.

 وی با بیان اینکه صنعت گردشگری برای ما اهمیت زیادی دارد گفت: اگر تسهیلات برای مسافران و مردم استان گلستان فراهم شود به نفع استان بوده و مسافران با دیدن خدمات مناسب، هزینه خواهند کرد.

 مشکلات-اقتصادی-استان-با-توسعه-گردشگری-مرتفع-می-شود