آمادگی استان گلستان برای اقامت روزانه ۹۰ هزار گردشگر نوروزی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت: استان گلستان آمادگی لازم را برای اقامت زانه ۹۰ هزار گردشگر نوروزی را دارد.

افتتاح بزرگترین هتل ایران

 به گزارش سایت امید(پدیده)مینودشت -ابراهیم کریمی ظهردیروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همه تمهیدات و آمادگی لازم برای پذیرایی از مسافران نوروزی در استان گلستان مهیا شده  است.

 وی با اشاره به وجودیک هزار و 500 اثر مذهبی گردشگری تفریحی و توریستی در نگارستان ایران از آمادگی استان گلستان برای اسکان مسافران نوروزی خبر داد وگفت 27 هتل و هتل آپارتمان با استعداد اقامت روزانه 90 هزارمسافر برای پذیرایی گردشگران در نظر گرفته شده است.

 کریمی بافت تاریخی گرگان و گمیشان و برج قابوس و رادکان و وجود ابنیه‌های تاریخی و امکان مذهبی را از جمله جاذبه‌های منحصر به فرد گردشگری استان گلستان اعلام کرد و گفت:گردشگری و استفاده از ظرفیت‌های میراث فرهنگی و صنایع دستی در استان گلستان یکی از مباحثی است که مدیران ارشد استانی نیز بر آن تاکید دارند.

 مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از برگزاری نوروزگاه در 12 استان کشور و 3 شهرستان گنبدکاوس، بندرترکمن و مراوه‌تپه از  24اسفند ماه تا پایان تعطیلات عید نوروز خبر داد.

 کریمی افزود: قابلیت‌های استان گلستان بر هیچکس پوشیده نیست و با استفاده از این ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها باید به استانی مقصد گردشگری در کشور تبدیل شویم./خبرگزاری تسنیم 

آمادگی-استان-گلستان-برای-اقامت-روزانه-۹۰-هزار-گردشگر-نوروزی