انعقاد تفاهم نامه همکاری ادارات کل تعاون،کار با میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گلستان

تفاهم نامه همکاری بین اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگر ی استان گلستان با اداره کل تعاون کارو رفاه اجتماعی استان گلستان منعقد شد.

به گزارش سایت امید(پدیده)مینودشت از روابط عمومی وامور فرهنگی این اداره کل، این تفاهم نامه همکاری بین مهندس ابراهیم کریمی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان  و جناب آقای امرالله عباسی مدیریت اداره کل تعاون  کارو رفاه اجتماعی استان گلستان به امضا رسید.

 مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان در این راستا گفت: این تفاهم نامه جهت تحقق اهداف ذکر شده درتفاهم نامه و به منظر دستیابی هر چه سریعتر به مفاد تفاهم نامه وایجاد فرصت های مناسب برای اشتغال ، توسعه اقتصادی وفرهنگی وارتقا شاخص های حوزه گردشگری و صنایع دستی اداره کل تعاون  کارو رفاه اجتماعی استان و منعقد ومبادله شد.

ابراهیم کریمی در ادامه اذعان داشت: با عنایت به توجهات مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید به توسعه فرهنگی، اقتصادی و بهره مندی از ظرفیت های موجود و با رویکرد اقتصاد مقاومتی درحوزه های بین بخشی و استفاده از ظرفیت های گوناگون فرهنگی، طبیعی، تاریخی، اقوام و ابنیه و محوطه های تاریخی ، موزه ها و صنایع بومی وهنرهای سنتی استان در راستای فراهم آوردن زمینه های اشتغال و توجه به مزیت پیشتاز وارتباط محیط زیست با گردشگری که از پشتوانه های این تفاهم نامه محسوب می شوند وموجب  توسعه همکاری های مشترک در جهت پیشبرد اهداف این تفاهم نامه وتوسعه پایدار ملی می گردد، نسبت به انعقاد این تفاهم نامه اقدام شد.

مدیر کل میراث فرهنگی گلستان درپایان اظهار امیدواری کرد: با بهره مندی مطلوب از ظرفیت های طرفین تفاهم نامه، زمینه های توسعه و رونق حوزه های مختلف میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فراهم آمده و رونق و توسعه منطقه بیش از پیش حاصل گردد.

انعقاد-تفاهم-نامه-همکاری-ادارات-کل-تعاون،کار-با-میراث-فرهنگی-،-صنایع-دستی-و-گردشگری-گلستان