انعقاد تفاهم نامه همکاری ادارات کل ورزش و جوانان ومیراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گلستان

تفاهم نامه ، جهت استفاده حداکثری از ظرفیت و پتانسیل های بالای گردشگری ، جغرافیایی ، فرهنگی و توریسم ورزشی گلستان به امضاء رسیده است.

به گزارش سایت امید(پدیده)مینودشت از روابط عمومی ورزش و جوانان گلستان ، پیش از ظهر امروز مدیران کل ورزش و جوانان و میراٍث  فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان در گرگان تفاهم نامه همکاری را به امضاء رساندند .

دکتر طیبی مدیر کل ورزش و جوانان گلستان در این مراسم اظهار داشت هدف انعقاد تفاهم نامه استفاده حداکثری از ظرفیت و پتانسیل های بالای گردشگری ، جغرافیایی ، فرهنگی و توریسم ورزشی در گلستان است .

وی افزود در راستای سیاستهای استراتژیک دولت تدبیر و امید و توسعه فرهنگی و اقتصادی شایسته از ظرفیت های موجود دستگاههای و استفاده بهینه از ظرفیت های گوناگون فرهنگی ، طبیعی ،تاریخی ، اقوام ، ابنیه و امکنه تاریخی ،موزه ها ، صنایع بومی و سنتی استان و فراهم آوردن  زمینه های اشتغال، معرفی ظرفیتهای گردشگری ورزشی ،   این تفاهم نامه مشترک به  امضاء رسیده است .

ابراهیم کریمی مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گلستان نیز ضمن استقبال  از امضاء این تفاهم نامه افزود ما پتانسیل خوبی در جهت معرفی بهینه  ورزش گلستان ، صنعت تورسیم ورزشی ، فرصتهای مطلوب سرمایه گذاری گردشگری ورزشی ، معرفی ورزشهای بومی و محلی، همکاری با سمن ها در برگزاری جشن های ازدواج جوانان ( ازدواج آسان ) داریم که امیدواریم با همکاری دستگاه ورزش پیشرفت خوبی را در این حوزه شاهد باشیم .

به منظور اجرای این تفاهم نامه کمیته هایی متشکل از نمایندگان دو دستگاه، کارگروه های تخصصی با حضور کارشناسان طرفین شکل خواهد گرفت تا به اجرایی شدن مفاد  تفاهم نامه تسریع لازم را صورت دهند.

انعقاد-تفاهم-نامه-همکاری-ادارات-کل-ورزش-و-جوانان-ومیراث-فرهنگی-،-صنایع-دستی-و-گردشگری-گلستان